Ana Sayfa / Bölge'de Gündem / TÜFAD’ta Başkan Bilir güven tazeledi

TÜFAD’ta Başkan Bilir güven tazeledi

Genel Kurul heyecanı yaşanan Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Mersin Şubesi’nde mevcut başkan Mesut Bilir güven tazeledi. 283 üyenin oy kullandığı seçimde 214 oyla yeniden başkanlığa seçilen Mesut Bilir adeta gövde gösterisi yaptı.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Mersin Şubesi’nde genel kurul heyecanı yaşandı. Marehan Center’da düzenlenen ilk toplantıda çoğunluğun sağlanması ile genel kurula geçildi. 283 üyenin katılım sağladığı genel kurulda Mevcut Başkan Mesut Bilir ile Kahraman Karataş, TÜFAD’ın yeni başkanı olabilmek için mücadele verdi. Divan Başkanlığı’nı Nusret Demirel’in yaptığı genel kurulda ilk konuşan başkan adaylarından Kahraman Karataş, liyakat vurgusu yaparak, “Mevcut Başkanımız Mesut Bilir çok iyi bir dönem geçirdi. Kendisine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı derneğimiz adına teşekkür ediyorum. Ancak ben de  yıllardır teknik direktörlük görevimde edindiğim bilgi ve birikimimi layık görülmem halinde üyelerimize aktarmak istiyorum” dedi.

VERDİĞİMİZ TÜM SÖZLERİ TUTTUK

Daha sonra söz alan Mesut Bilir ise yönetimi ile birlikte TÜFAD Mersin Şubesi’nin bayrağını en iyi düzeye taşıyabilmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını belirterek, “TÜFAD Mersin’de yapılmayanları yapmak için ekibimle birlikte yola çıktık. Başkanlığa seçildiğim genel kurulda ne söz verdiysek hepsini tek tek yerine getirdik. Hem üyelerimizin hem de derneğimizin daha iyi şartlarda varlık gösterebilmeleri adına çalıştık çabaladık. Bugün de burada karşınıza başım dik çıkmanın gururunu yaşıyorum. Bird aha bu göreve seçilmem halinde yaptıklarımızın daha iyisini yapmak için ekibimle birlikte çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

BİLİR RAKİBİNE FARK ATTI

Yapılan konuşmaların ardından genel kurulda seçime gidildi. 283 üyenin oy kullandığı seçimde Mesut Bilir’in beyaz listesi 214 oy alırken Kahraman Karataş’ın mavi listesi 68 oyda kaldı. 1 oy ise geçersiz sayıldı. Rakibi Kahraman Karataş’a açık ara fark atan Mesut Bilir ve Ekibi birkez daha TÜFAD Mersin Şubesi’nin yönetimini devraldı. Seçim sonrasında kısa bir konuşma yapan Başkan Bilir, “Bugün burada seçim sonuçları bizim ne denli başarılı bir dönem geçirdiğimizin göstergesidir. TÜFAD büyük bir ailedir ve bizler de bu ailenin bir ferdi olarak en iyi şartları üyelerimize sunmak için çalışacağız. Bizleri bu göreve layık gören tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Çocuğun ve topun olduğu her yerde TÜFAD olacaktır. TÜFAD Mersin Şubesi’nin olduğu her yerde de büyüklerimiz olacak” şeklinde konuştu.

BİLİR’İN LİSTESİ ŞU İSİMLERDEN OLUŞTU

Seçimde aldığı oyla adeta gövde gösterisi yapan Başkan Mesut Bilir listesinde şu isimlere yer verdi; Hüseyin Kılavuz, Ayhan Gök, Abdurrahman Karaer, Mehmet Uz, Oğuzhan Tutar, Seracettin Dülger, Celal Tatar, Gürsoy Turan, Turan Aktarla, İnan Uçal, Hüseyin Demirbolat, Kadir Tulgar, Hasan Bihan, Berk Deniz. Denetleme Kurulu’nda ise Nusret Demirel, Sinem Gürkan ve Özgür Gökdurna yer aldı. (kent panorama)

 

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Toroslar’da online terapi hizmeti

Toroslar Belediyesi, Koronavirüsle mücadele sürecinde oluşabilecek endişe, korku ve psikolojik sorunların önüne geçmek amacıyla vatandaşlara ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir