Ana Sayfa / Bölge'de Gündem / Coşkunfırat, ‘Aydınlık yarınlar öğrencileri bekliyor’

Coşkunfırat, ‘Aydınlık yarınlar öğrencileri bekliyor’

AKDENİZ BASIN BİRLİĞİ BAŞKANI HAYDAR COŞKUNFIRAT, 2018–2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILININ BAŞLAMASI DOLAYISIYLA MESAJ YAYIMLADI. COKŞKUNFIRAT, “PIRIL PIRIL BİR GELECEK VE AYDINLIK YARINLAR SİZ ÖĞRENCİLERİMİZİ BEKLİYOR” DEDİ.

Başkan Coşkunfırat  yaptığı  açıklamada, 2018–2019 eğitim- öğretim yılına başlamanın heyecan ve coşkusu içinde geleceğimizin teminatı öğrencilerin ders başı yaparak okulları, öğretmenleri, arkadaşları ve kitapları ile buluşacaklarını söyledi.
Coşkunfırat, “Pırıl pırıl bir gelecek ve aydınlık yarınlar siz öğrencilerimizi bekliyor. Sizlere güveniyor, sizleri seviyoruz. Topluma hizmet veren her meslek saygındır. Ama bütün meslek mensuplarını yetiştirip hayata hazırlayan öğretmenlik mesleği ayrı bir kutsallık taşımaktadır. Mustafa Kemal Atatürk, ‘Öğretmenler yeni nesil sizlerin eseri olacaktır’ diyerek, sizlere olan inancını ve güvenini belirtmiştir.” dedi. (kent panorama)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Hababam Sınıfı Mersin’deydi

Yeşilçam’ın unutulmaz film serisi Hababam Sınıfı’nın yaşayan efsaneleri, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i makamında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir