Ana Sayfa / Bölge'de Gündem / Mersin Barosu, ‘Tüm çabamız adaletli bir yaşam içindir’

Mersin Barosu, ‘Tüm çabamız adaletli bir yaşam içindir’

Mersin Emek ve Demokrasi Platformu üyeleri, Mersin Barosu Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz’ı makamında ziyaret ederek, kentin sorunları ve çözüm önerileri konusunda fikir alışverişi yapıldı. Sivil toplum örgütleri ile istişare içerisinde olduklarını ifade eden Yeşilboğaz, huzurlu ve adaletli bir yaşam için mücadele ettiklerini vurguladı.

Nezaket ziyaretinden mutluluk duyduğunu ifade eden Baro Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz, Mersin Barosu olarak hayata geçirecekleri sosyal projeler hakkında konuklarına bilgiler verdi.  Sivil toplum örgütleri ile sürekli istişare içerisinde olduklarını söyleyen Baro Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz, “Şehrimizin ve insanlarımızın yararına olacak her türlü çalışmaya ve sivil toplum örgütleriyle birlikte hareket etmeye hazırız. Çünkü sivil toplum örgütleri, ülkemizin ve ilimizin gelişmesinde, toplumumuzun sorunlarının dile getirilip çözüme kavuşmasında, gelecek kuşakların daha yaşanabilir bir dünyada yetişmesine büyük katkı sunmaktadır. Mersin Barosu olarak, huzurlu ve adaletli bir yaşam için tüm merkezlerimiz ve komisyonlarımızla, elimizden gelen çabayı göstermeye, mücadele etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Mersin Emek ve Demokrasi Platformu üyeleri ise, Mersin Barosu’nun toplum yararına yapmış olduğu tüm çalışmaları önemsediklerini ifade ederek, Mersin Barosu Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz’a yeni görevinde başarılar diledi. (kent panorama)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Toroslar’da online terapi hizmeti

Toroslar Belediyesi, Koronavirüsle mücadele sürecinde oluşabilecek endişe, korku ve psikolojik sorunların önüne geçmek amacıyla vatandaşlara ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir