Ana Sayfa / Bölge'de Gündem / Tuna’dan Osmanlı Ocakları 1299’a ziyaret

Tuna’dan Osmanlı Ocakları 1299’a ziyaret

Cumhur İttifakının Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna Osmanlı Ocakları 1299’un Mersin İl Başkanlığını ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Osmanlı Ocakları 1299 Genel Başkanı Tahsin Çelik hazır bulunurken, İl Başkanı Mithat Polat konuklarını ağırladı.

Osmanlı Ocakları 1299 Mersin İl Başkanlığı’nın geçtiğimiz günlerde yapılan açılışı ardından dün de Cumhur İttifakının Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna tarafından ziyaret edildi. Ziyaret sırasında Osmanlı Ocakları 1299 Genel Başkanı Tahsin Çelik, Bölge Koordinatörü Bakır Yıldız, Hatay Dörtyol İlçe Başkanı ve Mersin Osmanlı
Ocakları 1299’un yönetim kurulu üyeleri , çeşitli sivil toplum kuruluşlarının  temsilcileri hazır bulundu. Başkan Tuna’nın Ocaklarını ziyaret etmesinden memnuniyet duyduyğunu belirten Genel Başkan Tahsin Çelik, ” Osmanlı Ocakları 1299’un daha önceki Osmanlı Ocakları ve Osmanlı Ocakları 1453 ile karıştırılmaması gerektiğini çünkü; diğer ocaklar gibi milleti kandırmadıklarını her gün milletin içinde olduklarını vurguladı.Ayrıca hiçbir siyasi parti veya kuruluş içinde ve etnik oluşumla bağlantılarının olmadığını insanlar arasında din,dil,ırk ve mezhep ayrımı yapmaksızın herkesi kucaklayan bir kuruluş olduklarını” söyledi.

Seçim çalışmaları hakkında bilgi veren ve Osmanlı Ocakları’ndan destek isteyen Cumhur İttifakının Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı, Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna, 31 Mart seçimlerinin Mersin başta olmak üzere ülkeye hayırlar getirmesini diledi. Seçimi kazanmak için herkesten destek beklediklerini vurgulayan Başkan Tuna, 31 Mart seçimleri ile Mersin’de yepyeni bir sayfa açılacağını söyledi. Ziyaret, Başkan Hamit Tuna’nın Osmanlı Ocakları 1299 Genel Başkanı Tahsin Çelik’e teşekkür plaketi vermesiyle son buldu. (kent panorama)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Yaşlılıkta zatürre riskine dikkat  

Dünya genelinde yaşlı nüfusun sayısı ve dünya yaş ortalaması hızla artarken yaşlılığın tanımı da değişiyor. ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir