Ana Sayfa / Bölge'de Gündem / Çavuşoğlu, ‘Hedefimiz var, başaracağız’

Çavuşoğlu, ‘Hedefimiz var, başaracağız’

Mersin İlimize bağlı Mut İlçemizin spor kulubü olan Mut İdman Yurdu  azim ve inançla başarıya adım adım koşuyor. 
Geçtiğimiz hafta Aksaray sporu kendi evinde yenerek gururla yuvaya dönen Mut İdman Yurdu Belediye Spor Kulubü adına açıklamada bulunan Mustafa Keskin Çavuşoğlu şöyle dedi.
“Takımımız maddi olarak ligin belkide en zayıf takımı diyebiliriz. İnsanlarımızdan, ilçemizden, sivil toplum kuruluşlarından her zaman birlik beraberlik olmayı istedik, arzuladık ama olmadı. Bölgesel amatör ligin 5.grubunda deplasmana gidebilmek için  otobüs ve otel masraflarını yönetim olarak aramızda para toplayarak giderdik ve karşılaşmaya bu şartlarla çıktık.Buna  rağmen kendi evinde yenilmeyen  Aksaray Spor’u geçen hafta 3-2 yenerek dönmemiz aslında bizlerin inancını, hırsını ispat etmiştir diye düşünüyorum ve bunu abartmıyorum.Bu kadar maddî sıkıntılar içinde  tabiri-caizse bataklık halde iken;lider takımla aramızda sadece 6 puan olması bütün gerçeği ortaya koyuyor.”diyerek takımına olan inançını ve güvenini vurgulayan Kesin “Aslında görmek isteyenler görüyor ama görmek istemeyenler ise kafasında her türlü kasıtlı art niyet hesapları yapsa da  bizler yönetim olarak ve Okan Kopan hocamız hiçbir oyuna gelmeyecez. Lİgin daha bitmediğini hatta yeni başladığını  ve kimsenin kendini şampiyon ilan etmemesi  gerektiğini bilmelerini isteriz. Biz artık bir aile olduk, inandık, hedefimiz var; başaracağız.” (kent panorama)
Haber Foto: Çiğdem Mekan

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

YBP Gazetecilere yemek verdi

Geçtiğimiz günlerde kuruluşunu ilan eden Yeniden Birlik Partisi (YBP) Mersin’de gazetecilerle biraraya geldi. Sabah kahvaltısında ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir