Ana Sayfa / Bölge'de Gündem / Mersin Barosu’ndan fidan bağışı!

Mersin Barosu’ndan fidan bağışı!

Çağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi Genç Hukukçular Kulübü üyeleri, Mersin Barosu Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz’ı ziyaret ederek, hayata geçirecekleri projelerde Mersin Barosu’ndan destek istediler. Ziyaret kapsamında kulüp üyeleri, TEMA Vakfı’nın gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak amacıyla geçekleştirdiği LAW etkinliklerine vermiş olduğu katkılardan dolayı, ELSA Türkiye (Avrupa Genç Hukukçular Derneği) tarafından Mersin Barosu Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz adına, Erzurum Kapıkale Hatıra Ormanı’na fidan bağışının yapıldığı belgeyi takdim etti.

Yönetim kurulu üyesi Av. Mahçe İnanoğlu Deprem, Genç Hukukçular Komisyonu Başkanı Av. Mert Avcı ve Staj Eğitim Merkezi Başkanı Kasım Kozanoğlu’nun da bulunduğu ziyarette, Baro Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz, Türkiye’de hukukçu olmanın zor olduğunu belirterek, “Ülkemizde içinde bulunduğumuz süreç, hukukçular için hiç de olumlu değil. Bu süreci tersine çevirmek sizlerin elinde. Mesleki açıdan dışa açılıp yapmış olduğunuz projelerinizden dolayı sizleri tebrik ediyorum. Yapmış olduğunuz her projede sizlere destek olmaya hazırız” diye konuştu. Baro Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz, daha sonra avukatlık mesleğinin uygulamaları hakkında bilgiler verdi.

“ERZURUM KAPIKALE HATIRA ORMANI’NA MERSİN BAROSU ADINA FİDAN BAĞIŞI YAPILDI”

Mersin Barosu’nun başarılı çalışmalar yaptıklarını ve baronun tüm faaliyetlerini takip ettiklerini ifade eden hukuk fakültesi öğrencileri, baroyla birlikte hareket ederek, daha aktif çalışmalar içerisinde yer almak istediklerini söylediler. Özellikle icra iflas hukuku alanında destek isteyen kulüp üyeleri, Baro Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz’a ve yönetim kuruluna gösteriş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ettiler. Daha sonra kulüp üyeleri, TEMA Vakfı’nın gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak amacıyla geçekleştirdiği LAW etkinliklerine vermiş olduğu katkılardan dolayı, ELSA Türkiye (Avrupa Genç Hukukçular Derneği) tarafından Mersin Barosu Başkanı Av. Bilgin Yeşilboğaz adına, Erzurum Kapıkale Hatıra Ormanı’na fidan bağışının yapıldığı belgeyi takdim etti. ( kent panorama)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

YBP Genel Başkanı Savaş Yetgin, “Hedefimiz iktidar olmak”

Yeniden Birlik Partisi (YBP) Genel Başkanı Savaş Yetgin yaptığı açıklamada 2009 yılında helikopter kazasında yaşamını ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir