Ana Sayfa / Gündem / CHP’li Dalkılıç, Fırıncılar Odası’nın Genel Kuruluna Katıldı

CHP’li Dalkılıç, Fırıncılar Odası’nın Genel Kuruluna Katıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)  Toroslar Belediye Başkan Adayı Süleyman Dalkılıç, üyesi olduğu Fırıncılar Odası’nın Genel Kurulu’na katıldı. Genel kurulda yoğun bir ilgi ve sevgi ile karşılanan Süleyman Dalkılıç, yönetime aday olan adaylara başarılar diledi.

CHP Toroslar Belediye Başkan Adayı Süleyman Dalkılıç, fırıncıları birlikte hareket etmeye ve emekten, üretimden gelen güçlerini birleştirmeye çağırdı. Beş yıldır zarar eden fırıncıların sorunlarını çözebilmeleri ve aynı zamanda halkın temel besini olan ekmeği alın teriyle kutsayan fırıncıların desteklenmesi gerektiğini belirtti.

Dalkılıç konuşmasının devamında, “Bir çuval unu işlerken ne zahmetler çektiğinizi biliyorum. Dünyanın en zor mesleği fırıncılıktır. Bir insanın dinlenmesi gereken saatte fırıncılar, insanlara ekmek üretmek için istirahat saatinden vazgeçiyor. Bundan dolayı fırıncılar desteklenmeli ve zarar etmemeleri için çözüm yöntemleri geliştirilmelidir” ifadelerini kullandı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Talat Dinçer’in yönettiği toplantı sonrası Mersin Fırıncılar Odası’nın yeni başkanı Ali Çelik seçildi. (kent panorama)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Vali Su’ya MERYAD ziyareti

ali Ali İhsan Su, Mersin Yatırım Dış Ticaret ve Markalaşma Derneği (MERYAD) Yönetim Kurulu Başkanı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir