Ana Sayfa / Bölge'de Gündem / İş Adamları iftar yemeğinde garson oldu

İş Adamları iftar yemeğinde garson oldu

Mersin Girişimci İş Adamları Derneği üyeleri, Mersin Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı 300 çocuk ve yardıma muhtaç ailelere verilen iftar yemeğinde garson olup servis yaptı. Protokol masası olmayan yemekte, dernek üyeleri çocukların arasında oturup onlarla sohbet etti.

Mersin Girişimci İş Adamları Derneği (Mersin GİAD) üyeleri geleneksel hale getirilen iftar yemeği programında bu yıl garsonluk yaptılar. Zeytinlibahçe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine yaklaşık 500 kişi katıldı.

Mersin Çocuk Esirgeme Kurumu’na bağlı 300 çocuk ve yardıma muhtaç ailelere verilen iftar yemeğinde çocukları kapıda karşılayan dernek üyeleri, onları yerlerine oturttuktan sonra yemek
servisini kendileri yaptılar.

Mersin GİAD Başkanı Mehmet Serkan İzol, ‘Biz üyelerimize Ramazan Ayı’nın bizlere verdiği ruhu yansıtmaya çalışıyoruz. Bu yıl ilk kez bir okul bahçesinde iftar organizasyonumuzu gerçekleştirdik.
Ama görüyorum ki geçtiğimiz yıllarda düzenlediğimiz iftar yemeklerine göre üyelerimiz çok daha mutlu. Bundan sonraki iftar yemeği programlarımızı da bu şekilde genişleterek devam ettirme kararı aldık. Burada her biri işlerinde çok başarılı iş adamları, çocuklarımıza hizmet ettikçe aldıkları haz gözlerinden okundu. Hepimiz el birliği ile, hatta eşlerimiz ve çocuklarımız ile onlara hizmet ettik. İftar ile birlikte yemeklerimizi birlikte yedik, sohbetlerine ortak olduk, birlikte oyunlar oynadık. Bence derneğimizin bu yıl yaptığı en önemli etkinliklerden birisi çocuklarımız ile birlikte yediğimiz bu iftar yemeğiydi’ dedi. (Kaynak: medyamed)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Toroslar’da online terapi hizmeti

Toroslar Belediyesi, Koronavirüsle mücadele sürecinde oluşabilecek endişe, korku ve psikolojik sorunların önüne geçmek amacıyla vatandaşlara ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir