Ana Sayfa / Gündem / Yetgin, ‘ Siyasete yeni bir yön vereceğiz’

Yetgin, ‘ Siyasete yeni bir yön vereceğiz’

Osmanlı Partisi Genel Başkan Yardımcısı Savaş Yetgin, partilerinin Türkiye genelinde örgütlenmeye  ve büyümeye devam ettiğini söyledi.

Türkiye genelinde parti teşkilatlarını hızla kurmaya devam ettiklerini belirten Osmanlı Partisi Genel Başkan Yardımcısı Savaş Yetgin, önemli mesajlar verdi.

Osmanlı Partisi’nin Türkiye genelinde büyümeye ve gelişmeye devam ettiğini vurgulayan Yetgin gazetemize şunları söyledi.  “Bu gelişmenin en önemli faktörü din,dil,ırk,mezhep ayrımı yapmadığımız gibi siyasi ayrımdan da uzak durmamızdır. Bizler Osmanlı Partisi olarak;siyasette sadece isim olarak yer almak değil yeni bir ses olmak,yeni bir yön vermek için yola çıktık.
Yola çıkarken Partimiz logosu bile duruşumuzu amacımızı ortaya koyacak şekilde hazırlandı. Logomuzda bulunan elif gibi zalime karşı dik durmaya vav gibi sadece Allah’ın önünde eğilmeye ve hilal ile İslam’ı yaymaya and içtik. Bizimle birlikte yol yürümek isteyen herkese yanımızda yer vardır.Bizlere destek veren tüm Türk halkına sonsuz şükranlarımı sunarım.
Allah yolumuzu açık,davamızı kutlu eylesin.” (kent panorama)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

ÖĞRENCİLERE KAYGI İLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI ANLATILDI

Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nın öncülüğünde, Erdemli Kurs Merkezi’ndeki öğrenciler için karne günü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir