Ana Sayfa / Bölge'de Gündem / Başkan Özkaya, ‘Türkiye’nin her yerinde olacağız’

Başkan Özkaya, ‘Türkiye’nin her yerinde olacağız’

Osmanlı Partisi İstanbul İl Başkanı Mehmet Hakan Özkaya gazetemize yapyaptığı açıklamada Osmanlı Partisi olarak Türkiye’nin her yerinde teşkilatlanacaklarını söyledi. Özkaya bunun için gece gündüz demeden çaba gösterdiklerini söyledi.

Osmanlı Partisi’nin ‘merkezi Ankara’da bulunan alt yapısı sağlam zeminler üzerine inşaa edilen bir siyasi parti’ olduğuna vurgu yapan İstanbul İl Başkanı Mehmet Hakan Özkaya şunları söyledi.

“Partimizi anlamak isteyenlerin sadece logomuzu incelemesi yeterlidir.Bu inceleme sonunda bizlerin Osmanlı Partisi olarak;Allah’a kul olmak için vav gibi eğik,zalime karşı elif gibi dik ve İslamın sancağını taşıyacak karar gururlu insanlardan oluştuğunu anlayacaktır.

Türk halkı olarak tüm iller ve ilçelerde teşkilatlanmamız sürerken ben İstanbul İl Başkanı Mehmet Hakan Özkaya olarak tek değilim.Benimle birlikte yürüyen gönüldaşlarım,dava arkadaşlarım var. Genel Başkanımız İbrahim ÜNYE olmak üzere,tüm teşkilat mensubu üyelere bu oluşumda yer alıp bize de yer verip güvendikleri için teşekkür ediyorum. Ben Türk’üm, Elhamdülillah Müslümanım, Dinim İslam, Başı dik elif olanım, Vav gibi eğilip Allah’a kul olanım, Osmanlı Partisi ile değerlerine sahip çıkanım. Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde teşkilatlarımızı hızla kuracağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Allah yolumuzu açık etsin.”dedi. (kent panorama)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Maske uyarısı

Dünya Sağlık Örgütü, koronavirüse karşı tedbir olarak hasta olmayanlarca maske takılmasının yarardan ziyade ek riskler ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir