Ana Sayfa / Bölge'de Gündem / Osmanlı Partisi Mersin İl Başkanı Berkant Soğan, “Geleceğimize yön vermeliyiz”

Osmanlı Partisi Mersin İl Başkanı Berkant Soğan, “Geleceğimize yön vermeliyiz”

Osmanlı Partisi Mersin İl Başkanı Berkant Soğan yaptığı açıklamada Osmanlı Partisi’nin genç neferlerin oluşturduğu siyasi bir hareket olduğunu söyledi. Gençleri partisi etrafına birleşmeye çağıran İl Başkanı Berkant Soğan, “Geçmişimizi bilerek geleceğimize yön vermeliyiz” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Mersin İl Başkanlığı’na ataması yapılan Osmanlı Partisi Mersin İl Başkanı Berkant Soğan, ilk açıklamasını gazetemize yaptı.

Osmanlı partisi’nin “tarihin izleriyle harmanlanmış ecdatların kanlarıyla hayat ve fikirler bulmuş genç neferlerin oluşturduğu siyasi bir hareket” olduğunu kaydeden İl Başkanı Berkant Soğan, şunları söyledi.

“Osmanlı Partisi yeni ve genç yüzü olmaya kararlı azimli insanların oluşturduğu gücünü geçmişinin tozlu raflarından alan devleti aliye terbiyesini ve kültürünü kendine miras edinen bir siyasi parti, siyaset anlayışını değiştirmek için gençlerin düşünce ve fikirlerini önemsemek ve geleceğimizi emanet edeceğimiz genç Neferlerin bu VATANA emanetçi olduklarını hatırlatıp birinci vazifelerinin anlamını ve önemini yerine getirebilecek bir gelecek inşaa edebileceklerine inanıyoruz. Umudumuz elimizden alınmadan geçmişimizi bilip geleceğimize yön vermeliyiz.” dedi. (kent panorama)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

ÖĞRENCİLERE KAYGI İLE BAŞA ÇIKMA YOLLARI ANLATILDI

Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nın öncülüğünde, Erdemli Kurs Merkezi’ndeki öğrenciler için karne günü ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir