Ana Sayfa / Yurt Haberler / YENİDEN BİRLİK PARTİSİ KURULDU

YENİDEN BİRLİK PARTİSİ KURULDU

Yeniden Birlik Partisi Genel Başkan Özcan Alagözoğlu önderliğinde kuruldu.

Daha önce farklı oluşumlarda almış olduğu görevlerle tanınan ve yoluna Yeniden Birlik Partisi ile devam edecek olan Genel Başkan Vekili Savaş Yetgin gazetemize yapmış olduğu açıklamada “Demokratik bir ülke’de demokrasi anlayışıyla;Türk halkının tamamını kucaklamak öncelikli görevimiz YENİDEN BİRLİK PARTİSİ adı altında kurulan partimizin logosunda anlaşılacağı üzere Türk insanının özgürlüğü,barışı,kardeşçiliği ve İslam devleti olmayı anlattığı açıkça görülmektedir.
Bu nedenle;din,dil,ırk,mezhep ayrımı yapmadan tüm düşünce yapısına saygı duyarak her kesimden Müslüman kardeşlerimi çatısı altında birleştiren bir oluşumdur.
Ülkemiz için siyaseti olması gerektiği gibi amacına uygun olarak halkın bir parçası olduğumuzu unutmayarak sadece oy toplamak amacında olmak yerine ülkemizi el ele geleceğe taşımak istiyoruz.Çünkü biz halk ile halk için yola çıkıyoruz”dedi. (kent panorama)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Mahkum ve Mahkum Yakınları Derneği kuruldu

Mahkum ve Mahkum Yakınları Derneği Mersin’de kuruldu. Mahkum ve mahkum yakınlarının sorunlarını çözmek, ihtiyaçlarına destek ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir