Ana Sayfa / Gündem / YBP Gazetecilere yemek verdi

YBP Gazetecilere yemek verdi

Geçtiğimiz günlerde kuruluşunu ilan eden Yeniden Birlik Partisi (YBP) Mersin’de gazetecilerle biraraya geldi. Sabah kahvaltısında gazetecilere açıklamalar yapan Genel Başkan Savaş Yetgin önemli mesajlar verdi.

Yeniden Birlik Partisi Genel Başkanı Savaş Yetgin yaptığı konuşmada şunları söyledi.

“Terörle Mücadele konusunda sergilemiş olduğu istikrarlı davranışlar ve izlediği stratejik çalışmalar konusunda başta Devletimiz ve Milletimiz adına doğru kararlar alan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyor,başarılar diliyorum.

Yeniden Birlik Partisi olarak;siyasi arenada yeni yer alsakta,terör sorununun yeni bir mesele olnadığını ve ülkemizin bekası için açık bir saldırı ve milletin bölünmez bütünlüğünü ortadan kaldırmayı amaçlayan tehlike unsuru olduğunu biliyor,teröre destek veren tüm vatan hainlerini lanetliyoruz.

Bu ülke’nin vatan sevgisi taşıyanlara ,bayrağı namusu bilenlere ve milletin bütünlüğünü korumayı kendine görev edinenlere ait olduğunu düşünüyoruz.

Devlet ve millet el ele.omuz omuza olduğu sürece içerden ve dışardan oluşacak hiçbir tehdit unsuruna meydan vermeyecek,kurulduğumuz günden bu güne hatta sonsuza kadar bu tür eylem ve girişimlere karşı Sayın Cumhurbaşkanımız gibi kararlı ve istikrarlı tutum sergileyeceğimizi beyan ediyoruz.” (Kent Panorama)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

YBP Genel Başkanı Savaş Yetgin’den 29 Ekim mesajı

Yeniden Birlik Partisi (YBP) Genel Başkanı Savaş Yetgin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yazılı bir ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir