Ana Sayfa / Bölge'de Gündem / YBP Genel Başkanı Savaş Yetgin’den 29 Ekim mesajı

YBP Genel Başkanı Savaş Yetgin’den 29 Ekim mesajı

Yeniden Birlik Partisi (YBP) Genel Başkanı Savaş Yetgin, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı.  Yetgin, mesajında Cumhuriyetin ilelebet yaşayacağını vurguladı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile ilgili yazılı bir açıklama yayınlayan Yeniden Birlik Partisi (YBP) Genel Başkanı Savaş Yetgin, önemli mesajlar verdi.

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmetle andığını kaydeden Yetgin, kurulduğu günden beri halkın Cumhuriyete ve değerlerine sahip çıktığına dikkat çekti.

“En büyük bayram”

Türk halkının geleceğe umutla baktığına işaret eden Yetgin,  “29 Ekim Cumhuriyetin kuruluşunun ilan edildiği ve yaşam bulduğu gündür. Bugün en büyük bayramımızdır. Türk halkına bir kez daha kutlu olsun. Anadolu toprakları üzerinde bizler var oldukça Cumhuriyeti yaşayacak ve yaşatacağız. Yeniden Birlik Partisi olarak tüm üyelerimizin, yöneticilerimizin ve halkımızın Cumhuriyet Bayramını bir kez daha kutluyorum” diye konuştu.

YBP Genel Başkanı Savaş Yetgin mesajında son olarak şunları söyledi. “Cumhuriyetimizin 97. yılını kutladığımız bu günlerde, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve vatanımız için can veren aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz. Türk Milleti olarak geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı dileği ile Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun.” (kent panorama)

 

 

 

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Gültak, ‘Akdeniz’de 6 Okul yapılacak, var olanlar yenilecek’

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, Eski MEÜ Tıp Fakültesi yerleşkesi içerinde inşa çalışmaları devam ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir