Ana Sayfa / Gündem / YBP Genel Başkanı Yetgin, ‘Herkes aşı olmalı’

YBP Genel Başkanı Yetgin, ‘Herkes aşı olmalı’

Yeniden Birlik Partisi Genel Başkanı Savaş Yetgin Hükümetin geçtiğimiz gün başlattığı aşı programına tüm yurttaşların katılımını istedi.

Koronavirüs aşısı ile ilgili yapılan tartışmalara değinen Yeniden Birlik Partisi (YBP) Genel Başkanı Savaş Yetgin, “Dünyayı kasıp kavuran Korona virüs nedeniyle onbinlerce insan yaşamını yitirdi. Ülkemizde yaşanan can kayıpları yüreğimizi sızlatıyor. Piyasalar durdu. Sosyal yaşam durma noktasında. Virüsün ortaya çıkması ile başlayan aşı çalışmaları nihayetinde başarı ile sonuçlandı. Ülkemizde de başlayan aşı çalışmlarının devam ettiğini görmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

Aşı tartışmaların değerlendiren Yetgin, “Hükümetin Çin’den aşı alması ile ilgili kimi haklı eleştiriler olsa da aşı programı başladı ve devam ediyor. Hükümet tüm yurttaşların aşı olması için gerekli olanakları yaratmalıdır. Tüm yurttaşlarımızı da aşı olmak için sıralarını takip etmeye ve aşı olmaya davet ediyorum.” diye konuştu. (HABERGRAM)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Özhaseki’den Akdeniz Belediyesi ziyaret etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, milletin menfaatine olan, vatandaşın memnuniyetini sağlayacak ne varsa ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir