Ana Sayfa / Gündem / Yetgin’den 8 Mart mesajı

Yetgin’den 8 Mart mesajı

Yeniden Birlik Partisi (YBP) Genel Başkanı Savaş Yetgin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yayınladı.

Yetgin mesajında, “Kadınların eziyetten bir gün dinleme günüdür yarın Bir sonraki gün hayatlarına kaldıkları yerden devam edecekler” dedi.

YBP Genel Başkanı Savaş Yetgin yayınladığı mesajda şunları söyledi. “Yarın Dünya kadınlar günü Yarın hepiniz mangalda kül bırakmayacaksınız hak hukuk ve adalet konusunda herkes kibar herkes mütavazi herkes merhametli Ama bence kadınların günü değil. Kadınların eziyetten bir gün dinleme günüdür yarın bir sonraki gün hayatlarına kaldıkları yerden devam edecekler malesef
Şekil şemal kilo ve boylarına göre sınıflandırılacak ona göre söz hakkına sahip olacaklar. İtilip kakılacak, pavyonlarda oynatılacak, genel evlerinde sex kölesi olarak çalıştırılacak, evlatlarının önünde tartaklanacak darp edilecek ve hatta belkide öldürülecek.
Elini dahi kaldırsan başını ve yüzü korumak için bir kalkan gibi ellerini kullanmaya çalışan hem sizi hem çocuklarınızın rahatlığı için kendi bildiği tüm doğrularından feragat eden Allahın yaratıp bizlere emanet ettiği değerli varlıklarımız olan kadınlara eziyet eden ve eziyet etmesine musade edenlerin Allah belasını versin demekten başka bir şey gelmiyor elimizden Batsın sizin kadınlara verdiğiniz gün batsın adaletiniz. (Kent Panorama)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Özhaseki’den Akdeniz Belediyesi ziyaret etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, milletin menfaatine olan, vatandaşın memnuniyetini sağlayacak ne varsa ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir