Ana Sayfa / Politika / YBP’den 1 Mayıs mesajı

YBP’den 1 Mayıs mesajı

Yeniden Birlik Partisi (YBP) Genel Başkanı Savaş Yetgin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü ile ilgili kutlama mesajı yayınladı.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü ile ilgili kutlama mesajı yayınlayan YBP Genel Başkanı Savaş Yetgin, 1 Mayıs’ın emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olduğunu söyledi.

Başkan Yetgin mesajında şunları söyledi.

“Büyük ve güçlü Türkiye idealimize alın teri ve emeğiyle katkı sağlayan, hayatımızı kolaylaştıran, her yapının inşasında imzası bulunan ve toplum hayatında çok önemli bir yere sahip olan emekçi kardeşlerimiz, emeğin ve üretimin isimsiz kahramanlarıdır.

1 Mayıs demek işçilerin haklarını kazanması demektir,alın teri ile ekmeğini çıkaran,yeri geldiğinde ölümle dans etmek zorunda kalan buna rağmen ülke ekonomisine, sanayisine katkı sağlalayan tüm işçi arkadaşları tebrik ediyor,minnet duyuyorum. 1 Mayıs emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günüdür.
Çalışma hayatımızda birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma inancımızı daha da güçlendirmeye vesile olması dileğiyle, hayatını alın teri ve emeğiyle çalışarak kazanmaya adayan tüm emekçilerin “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü”nü kutluyorum” (Kent Panorama)

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Göçmen Kavşağı Hizmete açıldı

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin önemli ulaşım projelerinden birisi olan Göçmen’deki katlı kavşak çalışmaları tamamlandı. Mersin Büyükşehir ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir