Ana Sayfa / Ekonomi / Oxo Resort Hotel hizmete girdi

Oxo Resort Hotel hizmete girdi

Altundağ  Group  tarafından Mersin’e kazandırılan Oxo Resort Hotel Spa hizmete girdi.

Mersin’de inşaat ve turizm alanında büyük yatırımlar gerçekleştiren Altundağ Group, pandemi sürecine rağmen yatırım yapmaya devam ediyor. Yatırımlarına Oxo Resot Hotel Spa  devam eden Altundağ Group Yönetim Kurulu Başkan Şeyhmus Altundağ, yeni otellerini hizmete açmanın gururunu yaşadıklarını kaydetti.

Altundağ Group olarak 1990 yılından beri  hem  turizm sektöründe hem de inşaat sektöründe faaliyet gösterdiklerini vurgulayan Seyhmus Altundağ, “Çeşitli iş alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Turizm alanında iddialıyız. 30 yıldır bu sektördeyiz. İlk otelimizi 1989 yılında yaptık. Mersin’e yeni açtığımız Oxo Resort Hotel Spa ile birlikte bugüne kadar Mersinimize  8 tesis kazandırdık. Bu tesislerde yüzlerce personel istihdam ederek, alanında uzman ve güleryüzlü bir çalışma ortamı oluşturduk” dedi.

Özellikle şehir otelciliği alanında yatırımlar yaptıklarını vurgulayan Altundağ, Turizm alanında da iddialı olduklarını kaydetti.

Altundağ şunları söyledi.  “Ortadoğu bölgesinden çok müşterimiz geliyor. Turizm’den daha çok ticaret ile uğraşan müşterilerimiz oluyor. Yatırımlarımızda 12 ay çalışabilecek şehir otelciliği üzerinde durduk. Yeni açtığımız otel ile Ortadoğu başta olmak üzere Avrupalı turistlere de hizmet vermeye devam edeceğiz.  Gerek otelimizin sosyal donatıları, gerekse de verdiğimiz hizmetler ile fark yaratmak istiyoruz. Ayaş’ta yeni açtığımız Oxo Resort  Hotel’de  havuz ve spa hizmeti, yine sabah kahvaltısı ve akşam yemeğini müşterilerimize sunuyoruz. Geniş odalarımız, suit odalarımız mevcut. Fiyat bakımından da iddialıyız. Fiyatlarımız uygundur.” (kent panorama)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Genç Parti Adayı Fatma Eda Yaşar, ‘Mersinlilerin sesini meclise taşımak istiyorum’

Genç Parti Mersin Milletvekili adayı Fatma Eda Yaşar, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere parti olarak hazır ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir