Ana Sayfa / Gündem / Yetgin, ‘Atamızı rahmetle, minnetle anıyoruz’

Yetgin, ‘Atamızı rahmetle, minnetle anıyoruz’

Yeniden Birlik Partisi (YBP) Genel Başkanı Savaş Yetgin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 83’üncü yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.Yetgin mesajında, “Hala O’nu özlüyor ve hala O’nu saygıyla anıyoruz” dedi.

YBP Genel Başkanı Savaş Yetgin mesajına şunları söyledi. “Aziz Ata’mızın aramızdan ayrılışının 83.yılı içimizdeki kor her geçen yıl biraz daha alevleniyor. Aradan 83 yıl geçmesine rağmen acısı henüz yeni Hak’ka tütmüş gibi tazeliğini koruyor. Aradan onca yıl geçmesine rağmen henüz yeri doldurulabilmiş değil. Bazı meczup tipler hala O’nunla kavgalı olsa da anketlerde kendisini Atatürkçü olarak niteleyenlerin oranı her geçen gün daha da yükseliyor.
Hala O’nu özlüyor ve hala O’nu saygıyla anıyoruz. Zira O Türk Milleti’nin bağrından çıkmış büyük bir asker,eşsiz bir komutan,örnek bir devlet adamı yeri doldurulamayan ve asla doldurulamayacak gerçek bir lideri idi. Aziz Atamız,siz bulunduğunuz yerde rahat ediniz. Türkiye öyle bir noktaya geldi ki size saygısızlık edenler dahi toplumdaki size olan bu yönelişten dolayı sizinle ilgili daha önce söyledikleri aşağılayıcı sözlerden çark edip kendilerini gerçek Atatürkçülerin dahi önüne geçme çabasına girdiler. Bizler Türk Milleti olarak sizlerden razı idik. Rabbimde sizlerden razı olsun. Rahmet mağfiret ve merhamet eylesin. Ruhun şad mekanın cennet olsun. (Kent Panorama)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Özhaseki’den Akdeniz Belediyesi ziyaret etti

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, milletin menfaatine olan, vatandaşın memnuniyetini sağlayacak ne varsa ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir