Ana Sayfa / Aile / Yetgin’den 20 Kasım mesajı

Yetgin’den 20 Kasım mesajı

Dünya Çocuk Hakları Günü nedeniyle yazılı açıklama yapan Yeniden Birlik Partisi (YBP) Genel Başkanı Savaş Yetgin, tpolumun en savunmasız grubunda yer alan çocukların aynı zamanda toplumun geleceği olduğunu söyledi.

Yeniden Birlik Partisi (YBP) Genel Başkanı Savaş Yetgin, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları günü nedeniyle yazılı bir mesaj yayınladı.
Yetgin mesajında şunları söyledi.

“Bugün Birleşmiş Milletler’in Çocuk Haklarına dair Sözleşme’yi kabulünün yıldönümünü. Çocuklar, bir toplumdaki en savunmasız gruplar, Aynı zamanda bir toplumun geleceği, geleceğin karar vericileri, liderleri, tüketicileri. Dünyanın her yerinde çocuk ölümlerinin azaltılması, çocuklar için daha sürdürülebilir bir dünyayı geliştirmek için, çocukları ilk sıraya koyalım. Önlerindeki engelleri kaldıralım. Dünyayı onların gözünden görmeye,umutlarını anlamaya, sorumlu olsalardı neleri değiştireceklerini duymaya. . çalışalım. Özellikle yerel yönetimlerde, kentsel kararlarda onların varlığını, görüşlerinide dikkate alalım. Yer yüzündeki meleklerimiz Dünya Çocuk Hakları Gününüz kutlu olsun.”

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

YBP’li Yetgin’den 3 Aralık mesajı

Yeniden Birlik Partsi (YBP) Genel Başkanı Savaş Yetgin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle yazılı ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir