Ana Sayfa / Aile / Yetgin’den 20 Kasım mesajı

Yetgin’den 20 Kasım mesajı

Dünya Çocuk Hakları Günü nedeniyle yazılı açıklama yapan Yeniden Birlik Partisi (YBP) Genel Başkanı Savaş Yetgin, tpolumun en savunmasız grubunda yer alan çocukların aynı zamanda toplumun geleceği olduğunu söyledi.

Yeniden Birlik Partisi (YBP) Genel Başkanı Savaş Yetgin, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları günü nedeniyle yazılı bir mesaj yayınladı.
Yetgin mesajında şunları söyledi.

“Bugün Birleşmiş Milletler’in Çocuk Haklarına dair Sözleşme’yi kabulünün yıldönümünü. Çocuklar, bir toplumdaki en savunmasız gruplar, Aynı zamanda bir toplumun geleceği, geleceğin karar vericileri, liderleri, tüketicileri. Dünyanın her yerinde çocuk ölümlerinin azaltılması, çocuklar için daha sürdürülebilir bir dünyayı geliştirmek için, çocukları ilk sıraya koyalım. Önlerindeki engelleri kaldıralım. Dünyayı onların gözünden görmeye,umutlarını anlamaya, sorumlu olsalardı neleri değiştireceklerini duymaya. . çalışalım. Özellikle yerel yönetimlerde, kentsel kararlarda onların varlığını, görüşlerinide dikkate alalım. Yer yüzündeki meleklerimiz Dünya Çocuk Hakları Gününüz kutlu olsun.”

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Göçmen Kavşağı Hizmete açıldı

Mersin Büyükşehir Belediyesi’nin önemli ulaşım projelerinden birisi olan Göçmen’deki katlı kavşak çalışmaları tamamlandı. Mersin Büyükşehir ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir