Ana Sayfa / Aile / Savaş Yetgin; HERKESİN HİKAYESİ KENDİNE AĞIR

Savaş Yetgin; HERKESİN HİKAYESİ KENDİNE AĞIR

Kentpanorama Gazetesi İmtiyaz Sahibi olarak tanıdığınız ben,Savaş YETGİN uzun aradan sonra ilk defa kendimi dünden bugüne anlatmak,aktarmak istedim.

21.12.1979 Kahramanmaraş/Elbistan doğumluyum.9 yaşına kadar aile ortamını iyi ve kötüsü ile tatmış 9 yaşından itibaren hayatın gerçek yüzünü gurbet gurbet gezerek bir yandan okumak diğer yandan okul ihtiyaçları karşılamak için sınır ve su satarak kazanmak zorunda kalmış biriyim.
Öğrenim hayatımı liseye kadar Atatürk ilköğretim ve Atatürk lisesinde tamamladıktan sonra her erkek çocuğu gibi vatani görevimi yerine getirmek için askerliğini Bingöl’ün Genç ilcesi’nde Jandarma olarak bir zorunluluk değil seve seve yerine getirip bitirmiş biriyim.
Askerliğin bitmesinden sonra bir yandan ticarete akıtıp diğer yandan eğitim hayatımı Mersin Üniversitesi İktisadi Bilimler okuyarak tamamladım.
Şahsıma ait olan 2007’den bu yana halen faaliyette olan Çetin temizlik firması ile sonrasında Özçetin Gazetesini kurarak gazete camiasına da geçiş yapmış oldum.
İlerleyen yıllarda devralmış olduğum Kentpanorama Gazetesi halen faaliyetine devam etmektedir.
Sadece iş konularında ilerlemek yerine çeşitli STK’lar ile halka hizmet amacıyla bir yola daha çıktım.
Halı Yıkamacılar Derneğinde yönetimde aldığım görevle başlayan bu sevda sonrasında STK İl başkanlığı,Siyasi parti il başkanlığı ,Genel Başkan Vekilliği derken 2020 de kurmuş olduğum Yeniden Birlik Partisi çatısı altında halka hizmet için devam etmektedir.
Bu günlere gelene kadar ticari hayatımda elimde olmayan nedenlerden dolayı birçok zorluk yaşamış olsam da halen faaliyete ve birçok aileye ekmek kapısı olmaya devam etmektedir.
Bu süreçte hayatıma dahil olan ve bu zorlu süreçte desteğini esirgemeyen her türlü zorlukta yanımda olan iş konusunda ve parti çalışmalarında beni sürekli telkinlerde bulunarak motive eden evlilik yolunda ilerlediğim canımdan bir parça bildiğim hayat arkadaşıma ayrıca teşekkür ederim.

Yolum zorlu yüküm ağır olsa da bu süreçte dostu düşmanı ayırt etmeme farkında olmadan vesile olanlara bu süreçte yanımda olup her konuda destek verenlere kısaca;hala insanlığını kaybetmemiş insanlara sonsuz teşekkür ediyorum Fadime ünlü ye

Bu güzel yürekli insanları ve tüm saygıdeğer halkımızı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Yeniden Birlik Partisi
Genel Başkanı
Savaş YETGİN

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Genç Parti Adayı Fatma Eda Yaşar, ‘Mersinlilerin sesini meclise taşımak istiyorum’

Genç Parti Mersin Milletvekili adayı Fatma Eda Yaşar, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere parti olarak hazır ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir