Ana Sayfa / Gündem / Genç Parti Adayı Fatma Eda Yaşar, ‘Mersinlilerin sesini meclise taşımak istiyorum’

Genç Parti Adayı Fatma Eda Yaşar, ‘Mersinlilerin sesini meclise taşımak istiyorum’

Genç Parti Mersin Milletvekili adayı Fatma Eda Yaşar, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere parti olarak hazır olduklarını söyledi. Mersin’de iddialı olduklarını vurgulayan Yaşar, ‘Mersin’in sesini TBMM’de duyurmak, halkın sorunların çözmek için adayım’ dedi.

14 Mayıs’ta yapılacak seçimlere hazırlanan Genç Parti’de Mersin Milletvekili adayı olan iş kadını Fatma Eda Yaşar, parti olarak seçime hazır olduklarını açıkladı.

Genç Parti olarak seçimlere uzun bir süredir hazırlandıklarını kaydeden Yaşar, “Mersin Genç Parti olarak 28.Dönem seçimlerine Türkiye’nin her ilinde olduğu gibi Mersin’de içerisinde 13 vekil adayımız ile seçimlere hazırız.” dedi.

Türkiye’nin tüm sorunlarını bildiklerini ve çözüm önerilerinin de hazır olduğunu vurgulayan Yaşar, “Sorunları biliyoruz. Tüm sorunlara ilişkin çözüm önerilerimiz de mevcut. Türkiye’nin en önemli sorunu ekonomide yaşanan sorunlardır. Ekonomiyi düzeltmek, işsizliği azaltmak ve vatandaşları zengin etmek en önemli önceliğimiz olacaktır.” diye konuştu.

Kadınlar başta olmak üzere dezavantajlı grupların sesi olacağını vurgulayan Genç Parti Mersin Milletvekili adayı Fatma Eda Yaşar, “Bugüne kadar Mersin’de onlarca vekil meclise gönderildi. Mersin artık karar vermelidir. Daha önceki seçimlerde seçilenlerin Mersin’in sorunlarına ne gibi çözümler getirdiğini sorgulamalıdır. Mersin Milletvekillerinin kim olduğunu bile insanlar unuttu. Halktan kopuk, Mersin’den kopuk adaylara artık dur denmelidir. Mersin’in sorunlarını, Mersinlilerin sesini meclise taşımak istiyorum.Bunun için de herkesten ve herkesimden destek istiyorum.”

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

Yeşil Sol Parti adayları sahaya indi

Yeşil Sol Parti Mersin Milletvekili adayları Akdeniz ve Toroslar ilçelerinde halkla bir araya geldi, birlikte ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir